Wyprawa motocyklowa: „Kaukaz 2013:Czeczenia, Abchazja, Gruzja”

Kaukaz

Organizuję wyprawę motocyklową Do Gruzji, Czeczeni i Abchazji. Poszukuję ochotnika, który zechciałby ruszyć ze mną. Datę wyjazdu ustaliłem na 1 czerwca 2013.
Jeszcze dużo czasu, ale przygotowanie sprzętu i pieniędzy trwa dosyć długo. Oczekuje tylko poważnych ofert. Nie uznaje ludzi, którzy dzień przed mają zamiar się wycofać.
Oczekuję znajomości mechaniki w stopniu co najmniej podstawowym i kreatywności w tym fachu. Umiejętność jazdy motocyklem w stopniu najlepiej wyższym ode mnie. TO NIE JEST ZABAWA W WYJAZD NA SŁOWACJĘ NA PIWO. Interesują mnie poważni ludzie !

6 myśli w temacie “Wyprawa motocyklowa: „Kaukaz 2013:Czeczenia, Abchazja, Gruzja””

  1. kupiłem specjalnie Sprintera na wyjazd w ten rejon Świata . Jeżeli uważasz iż możemy razem podróżować to resztę dopracujemy .

  2. Witam szukałem właśnie kogoś z kim mógłbym wybrać się w podróż, jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne to proszę odezwać do mnie na mail-a.

  3. Mimo że tak jak piszesz jeszcze dużo czasu, to również jestem zainteresowany udziałem. Mam zgromadzone fundusze, wyprawę taką planuję od prawie 2 lat, na moto przejechałem prawie 100 tys.km, więc jeździć raczej umiem, a i moto powinno się nadać w te rejony- VStorm 650 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.